اعلان‌ها
تعداد سفارشات: 0

توافق‌نامه‌ی کاربران


مقررات عمومی

قوانین و مقررات جهت حفظ حقوق فروشندگان، خریداران و کاربران وبسایت پرووال در نظر گرفته شده و منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و فعالیت در این سایت به معنای توافق کامل با آن می‌باشد.

درج هرگونه شماره تماس و پیامک، آدرس، آدرس اینترنتی، نام کاربری نرم افزارهای چت و گفتگو و مواردی از این قبیل بر روی تصاویر محصولات، توضیحات محصول، پیام‌های خصوصی، نظرات و به هر طریق دیگر ممنوع است.

درج هرگونه مطلب توهین آمیز به افراد و مغایر مقررات کشور ممنوع می‌باشد و در صورت مشاهده حذف و طبق نظر سایت با متخلفین برخورد می‌گردد. شایان ذکر است مسئولیت پاسخگویی در مراجع قانونی در صورت شکایت با فرد متخلف خواهد بود.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های پرووال منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های پرووال تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

به قوانین جمهوری اسلامی ایران احترام می گذارید و از نوشتن مسائل سیاسی در بخش نظرات،خودداری می کنید.در غیر این صورت دسترسی شما به امکانات سایت قطع می گردد.

باید از اطلاعات حساب کاربری خود به‌طورکامل حفاظت کنید. مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعات از طریق ایمیل کاربری (و رمز عبور) تماماً برعهده شماست.

فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و کامل تکمیل کنید، در صورت ثبت اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش شما قابل پیگیری و تحویل نیست.

تمامی اطلاعاتی که در این سایت ارائه می شود شامل متن، عکس، طراحی، لوگو، ساختار و...همگی جزو دارایی های این سایت و یا عرضه کنندگان آنها به حساب می آیند لذا هرگونه استفاده از آنها که بدون کسب مجوز کتبی از سایت "پرووال"باشد پیگرد قانونی خواهد داشت. علاوه بر این، اسکریپت ها،و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط پرووال و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار پرووال است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

ثبت سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت پرووال به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.

با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور به نام حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با انتخاب گزینه " تکمیل اطلاعات حقوقی " و وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر، برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.

روش های ارسال

سرویس ارسال سریع در تهران برای سفارش هایی ست که تا ساعت 16 ثبت شده است و پس از ثبت، کارشناسان پرووال برای هماهنگ کردن ساعت ارسال با مشتری تماس خواهند گرفت.

زمان ارسال مرسوله های باربری بین 24 تا 48 ساعت کاری می باشد. (سفارش های بعد از ساعت 9 صبح در اولین روز غیرتعطیل بعد از سفارش ارسال خواهد شد.)

مرسوله های تیپاکس  بین 3 روز تا 7 روز کاری به دست مشتریان خواهد رسید. (سفارش های بعد از ساعت 9 صبح در اولین روز غیرتعطیل بعد از سفارش ارسال خواهد شد.)

با توجه به تعطیلات نوروزی 1399 و اهمیت ارتقای سلامت جامعه فقط سفارشات پرداخت شده تا ساعت 24 تاریخ 21 اسفند 1398 تا پایان سال ارسال خواهد شد؛ سفارشات بعد از این تاریخ در نیمه‌ی دوم فروردین ماه 1399 ارسال می‌شود.

نکات مهم در هنگام تحویل سفارش:

مشتری موظف است هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.

مشتری موظف است در هنگام تحویل گرفتن سفارش، تمام کالاهای سفارش داده شده خود را تحویل ظاهری بگیرد.

در زمان ارسال کالا توسط شرکتهای پستی، مشتری موظف است در حضور مامور پستی و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردد و در صورتیکه کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دچار ایراد گردیده باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به پرووال اطلاع دهد. در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی (بمنزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضاء نماید، هیچ اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا قابل قبول نخواهد بود و فروشگاه مسئولیتی در قبال مشکلات بعدی نخواهد داشت، زیرا علیرغم اینکه کالا تا سقف ممکن بیمه گردیده است، به دلیل آنکه مشتری شخصاً تایید نموده است که کالا را صحیح و سالم دریافت نموده است، دیگر امکان هیچگونه پیگیری برای دریافت خسارت وجود ندارد.

روش های پرداخت

پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی در فروشگاه پرووال که دارای نماد اعتماد الکترونیک است، بسیار امن است و توصیه می شود برای سرعت بخشیدن به روال سفارش گذاری از این روش استفاده کنید (بدیهی است روند پیگیری سفارش و ارسال از این طریق با سرعت بیشتری انجام خواهد شد).

با خبرنامه‌ی پرووال در جریان باشید!